21

Wednesday, April

Amt studio Katowice - Europa Centralna meble

Po zakupie działki budowlanej
 /  / Po zakupie działki budowlanej
Po zakupie działki budowlanej

Po zakupie działki budowlanej

rp_nieruchomosci45.jpgPo zakupie działki budowlanej wielu z nas staje przed trudnym wyborem odpowiedniego projektu. Zastanawiamy się czy kupić tzw. projekt typowy czy zgłosić się do projektanta.

Jeśli decydujemy się na projektanta – najlepiej wybrać architekta. Architektura jest bowiem najważniejszą częścią projektu budowlanego, częścią, na podstawie której powstają pozostałe branże (konstrukcja, instalacje sanitarne czy elektryczne). To architekt jest tym projektantem, które uwzględniając nasze oczekiwania, ale także wymagania stawiane przez przepisy prawa, zaprojektuje dom w taki sposób, aby spełnił te wszystkie wymogi. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że architektura to nie tylko ładny wygląd domu, ale też podstawowe rozwiązania konstrukcyjne i materiałowe. To architekt decyduje z czego będą ściany, schody, stropy czy dach budynku. Konstruktor tylko projektuje je zgodnie z wymaganiami architekta.

Wybór odpowiedniego projektanta to sprawa niezwykle ważna i istotna, dlatego należy dobrze się zastanowić przed podjęciem decyzji.

Pozostałe artykuły tematyczne o budownictwie:

About the author:

Related posts