17

Monday, June

Amt studio Katowice - Europa Centralna meble

Remonty mieszkań
 /  / Remonty mieszkań
Remonty mieszkań

Remonty mieszkań

Remonty mieszkań
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

remonty mieszkań (6)Angielska wieś
Remonty mieszkań dzisiaj nie są już żadnym problemem. Możemy wybrać dowolny kolor, meble i cieszyć się swoim domem. Tylko zawsze powstaje jedno podstawowe pytanie- co wybrać?

Mało znanym a szczególnie ciekawym jest styl angielski, a dokładniej wiejski angielski. Jest on idealny dla osób lubiących naturę, przytulne pomieszczenia, wieczory z książką albo w małym gronie bliskich znajomych i rodziny.

Charakteryzuje się on przede wszystkim tapicerowanymi meblami- to jego znak rozpoznawczy. Ponadto występuje w tym stylu drewniana podłoga oraz ciężkie, wykonane z prawdziwego drewna, solidne meble. Kolory zaś są zazwyczaj pastelowe, jednak niekoniecznie muszą być bardzo jasne.

W stylu tym obecne są także wszelkie elementy, dzięki którym wnętrze robi się przytulne- są to grube narzuty, poduszki, podnóżki, pufy oraz duże fotele. Okna mają zazwyczaj pomalowane okiennice na inny kolor niż biały. Ponadto w tym stylu oświetlenie nie powinno być zbyt ostre- raczej delikatne, nieco przygaszone. Preferowane są raczej punktowe mocne światła jak np. lampka do czytania.

Pozostałe artykuły tematyczne o budownictwie:

About the author:

Related posts