21

Wednesday, April

Amt studio Katowice - Europa Centralna meble

W stolicy czy za miastem
 /  / W stolicy czy za miastem
W stolicy czy za miastem

W stolicy czy za miastem

Ci których stać na duże mieszkania, bardzo często rezygnują z luksusowych apartamentowców na rzecz mniejszych domków z ogródkiem. Istnieje prawidłowość, że jeśli kupujemy apartament, to powinien on być w centrum miasta, a na lokalizację posesji z domem jednorodzinnym wybieramy najczęściej duże posesje poza miastem, które pozwolą nam bezpiecznie i spokojnie odpocząć od zgiełku miasta. Ponadto, wielką zaletą podmiejskich działek jest ich niższa cena niż w mieście. Niestety jest tak, że na domek w Warszawie niewiele rodzin stać. Są osoby, które nie zniechęcą nawet kilkakrotnie wyższe ceny.

Domy jednorodzinne w Warszawie kupują przede wszystkim osoby młode, które mają dobrze płatną pracę i wychowują małe dzieci. Chcą mieć blisko do pracy, szkoły czy innych bardzo ważnych dla nich miejsc. Domy poza miastem wybierają natomiast rodziny, które już posiadają mieszkania w dobrych dzielnicachWarszawy ale marzą o czymś większym i o większej prywatności. Wiele zapłacą za spokojną wiejską okolicę. Zmęczeni miastowym zgiełkiem i pędzeniem poszukujemy alternatywy dla szybkiego , miejskiego pędu.

Chcemy się wyciszyć i uspokoić. Nawet kosztem dłuższych dojazdów do pracy, szkoły czy przedszkola. Stolica to oczywiście bliskość miejsc kultury, kina i teatry Dlatego też dla wielu rodzin to jedyne i najodpowiedniejsze miejsce do życia i wychowywanie dzieci, które już od małego uczą się jeździć metrem.

Pozostałe artykuły tematyczne o budownictwie:

About the author:

Related posts