23

Friday, July

Mieszkania i Budownictwo

Deska tarasowa bangkirai
 /  / Deska tarasowa bangkirai
Deska tarasowa bangkirai

Deska tarasowa bangkirai

Deska tarasowa bangkirai (7)Deska tarasowa bangkirai to jest rzecz, którą poszukują od dawna, lecz nie mogę jej zdobyć. Codziennie przeglądam fora internetowe, sklepy i inne, w poszukiwaniu tej wyjątkowej rzeczy!

Budownictwem zaraził mnie mój tata, ponieważ od dziecka pokazywał mi różne ciekawe rzeczy, uczył mnie od podstaw rzeczy budowlanych , mimo tego że, że jestem dziewczyną. Za to kocham mojego tatę, gdyż nigdy niczego mi nie zabraniał, nie przekreślał ze względu na to, że jestem innej płci. Wszystko co mnie ciekawiło zostało mi przez niego dokładnie opowiedziane i pokazane, jak tu go nie kochać?

Sama natomiast zajmuję się nieruchomościami, myślę że w tym zawodzie sprawdzam się najlepiej. Sprawia mi on dużo przyjemności, czuję jak pomagam znaleźć ludziom wymarzone mieszkanie, co daje mi dużo satysfakcji. Co prawda studiowałam architekturę, ale myślę, że nieruchomości to moja droga, którą powinnam podążać już do końca życia. Choć sama wiem, że los plata nam różne figle i mogę „wylądować” w całkiem innym miejscu na ziemi!

Pozostałe artykuły tematyczne o budownictwie:

About the author:

Related posts