23

Friday, July

Mieszkania i Budownictwo

Ogród i Działka
 /  / Ogród i Działka
Ogród i Działka

Ogród i Działka

Ogród i Działka (10)Decydując się na kupno działki budowlanej bierzemy pod uwagę głównie jej rozmiar i kształt. Najważniejszą sprawą jest zakup takiej działki, aby swobodnie i zgodnie z przepisami budowlanymi, zmieścił się na niej dom z naszego wymarzonego projektu. Planujemy też miejsce na ewentualny budynek gospodarczy czy garaż.
Kupując działkę, warto też pomyśleć, aby znalazło się na niej miejsce na ogród, w którym, w zależności od potrzeb i upodobań, będziemy uprawiać warzywa, siać kwiaty lub odpoczywać w cieniu drzew. Ogród i działka to nieodłączne części posiadłości, mimo iż coraz częściej, budując nowy dom, jego właściciele decydują się tylko na obsianie terenu trawą i wyłożenie jego fragmentów kostką brukową.
Ogród oprócz funkcji użytkowej spełniać może funkcję rekreacyjną, Jeśli już zagospodarujemy go zgodnie z naszą wizją i potrzebami, stanie się ulubionym miejscem na naszym podwórku. Miejscem, w którym chętnie oddamy się pracom polowym, odpoczniemy w cieniu lub po prostu posiedzimy wśród zieleni, otuleni zapachem kwiatów i innych roślin.

Pozostałe artykuły tematyczne o budownictwie:

About the author:

Related posts