23

Friday, July

Mieszkania i Budownictwo

Ogrodzenia betonowe
 /  / Ogrodzenia betonowe
Ogrodzenia betonowe

Ogrodzenia betonowe

Czy grodzić betonem?

Ogrodzenia betonowe są tak samo popularne jak ogrodzenia drewniane, modułowe czy z siatki. Jest to co prawda inny typ ogrodzenia, może być całkowicie szczelny, nie wpuszczający ciekawych oczu sąsiadów do środka naszej posesji. Można też wybrać wzór ażurowy, taki który pozwoli nam na oglądanie całej okolicy. Przęsła robione są ze zbrojonego betonu jak najwyższej jakości, są wersje jednostronne i dwustronne. Oznacza to, że możemy mieć płot posiadający z każdej strony odpowiedni wzór lub płot z wzorem tylko po jednej stronie.
Producenci proponują różne wzory, można z przęseł stworzyć różne kombinacje tak samo i różne wysokości danego płotu.
Ogrodzenia betonowe też mają swoich zwolenników, przeważa tutaj cena za kolejne przęsła tego typu płotów. Ogrodzenie jest trwałe, ładne, łatwo jest je utrzymać w czystości. Ponadto zawsze można pomalować je specjalnymi farbami do betonu i przez to otrzymać kolorowe i ciekawe ogrodzenie swoje posesji.
Producenci doradzają, produkują, przywożą i montują całe zamówione przez nas ogrodzenie. Natomiast sam montaż dla osób doświadczonych i wykwalifikowanych nie jest trudny i nie wymaga większych prac budowlanych. Dzisiaj ten rodzaj ogrodzenia też jest bardzo często spotykany i widząc go nie myślimy, że teren ogrodzony jest zwykłym betonem. Pasuje do każdego typu zabudowań, może tylko nie do zabytkowego. Takie płoty trudne są do sforsowania, chociaż zależy to też od wzoru jaki zamówiliśmy i postawiliśmy przed swoim domem.
Ogrodzenia betonowe są trwałe i długo służą właścicielom.

Pozostałe artykuły tematyczne o budownictwie:

About the author:

Related posts