23

Friday, July

Mieszkania i Budownictwo

Ubezpieczenie turystyczne dla wyjeżdżających do pracy za granicę
 /  / Ubezpieczenie turystyczne dla wyjeżdżających do pracy za granicę
Ubezpieczenie turystyczne dla wyjeżdżających do pracy za granicę

Ubezpieczenie turystyczne dla wyjeżdżających do pracy za granicę

Wszystkim osobom, które myślą o tzw. emigracji zarobkowej chcielibyśmy polecić wyjątkowe ubezpieczenie turystyczne, które z całą pewnością powinno ich zainteresować. Jest to bowiem specjalne ubezpieczenie turystyczne, idealnie dostosowane do takiej sytuacji, uwzględniające potrzeby takich osób i w ogóle specyfikę takiego wyjazdu. Polecamy ubezpieczenie turystyczne Pakiet Elvia Praca. Jest to ubezpieczenie turystyczne, konkretnie pracownicze, opracowane dla osób wyjeżdżających za granicę w celach zarobkowych. Dostępne jest w wariancie Standard albo Plus.

Ubezpieczenie turystyczne Pakiet Elvia Praca to wiele korzyści dla osoby ubezpieczonej a przede wszystkim najlepsza, profesjonalna i szybka pomoc i ochrona. Ubezpieczenie turystyczne Elvia Praca gwarantuje całodobową, polskojęzyczną pomoc assistance, transport medyczny, ubezpieczenie OC w życiu prywatnym, pomoc prawną oraz wsparcie finansowe na wypadek utraty własnych środków płatniczych, ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków oraz ubezpieczenie bagażu. Co z tego wynika? Otóż to, że posiadając takie ubezpieczenie turystyczne, możesz czuć się w pełni bezpiecznie, nawet gdy jesteś sam w dalekim kraju i ciężko pracujesz aby zapewnić sobie godną przyszłość. Ubezpieczenie turystyczne Elvia Praca jest nawet pod pewnymi względami lepsze niż Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego. W przeciwieństwie bowiem do niej ubezpieczenie turystyczne Elvia umożliwia rekompensatę kosztów związanych z transportem medycznym oraz stratami poniesionymi na skutek odpowiedzialności cywilnej wobec osób trzecich.

Ubezpieczenie turystyczne Pakiet Elvia Praca to pewność i poczucie, że obojętnie co się wydarzy, nigdy nie będziesz zdany sam na siebie. Elvia gwarantuje ci bowiem najlepszą, najszybszą i najbardziej profesjonalną pomoc i opiekę 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok.

Pozostałe artykuły tematyczne o budownictwie:

About the author:

Related posts